Feel The Music

„Oryginalność i praca to niech będzie twój priorytet” ~Grammatik

Zapraszamy na kolejną impreze w rytmie hip hop/reggae/dancehall w Limanowej. Wystąpi m.in Ras Luta, który od 8 lat związany jest z Eastwest Rockers, równolegle rozwija solową karierę. Na początku marca 2013 ukazała się jego druga solowa płyta ‚Uratuj siebie’.
Odpoczywając od eksperymentów muzycznych z których znana jest jego ekipa Eastwest Rockers, Luta zrobił bardzo spójny i szlachetny brzmieniowo album, mocno akcentujący brzmienia żywych instrumentów, ze świetnie wyprodukowanymi wokalami.
Osadzony w tradycji reggae materiał nawiązuje do muzyki roots i rub-a-dub – klasycznych jamajskich brzmień, które głos Ras Luty w naturalny sposób spaja z bardziej nowoczesnymi akcentami elektroniki i r’n'b. Teksty tego zadeklarowanego rastafarianina zaskakują dojrzałością i poetyką, które rzadko kojarzy się z wykonawcami tego nurtu w Polsce.
Wysoki poziom produkcji nie dziwi, jeśli wziąć pod uwagę, że mimo że to druga solowa płyta Ras Luty, na swoim koncie ma on już trzy świetnie przyjęte płyty wydane z Eastwest Rockers oraz udział w jednej z największych produkcji w polskim reggae – składance ‚Polski Ogień’. Poprzedni album solowy „Jeśli słyszysz” który ukazał się pod koniec 2009 roku nakładem Prosto Label, przez pewien czas utrzymując się w pierwszej 30 sprzedawanych w Polsce płyt.

Więcej przeczytacie pod tym linkiem: karrot.pl/rasluta

Podczas imprezy przeprowadzimy zbiórkę, na chorą MADZIE BOCHENEK, która urodziła się w 1998 r., z wadą serca. Jako małe dziecko przeszła pomyślnie trzy operacje i była zdrowym, normalnym dzieckiem, uśmiechniętą, łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi piętnastolatką. Co jakiś czas przechodziła kontrolne badania. Ostatnio wyniki badań nie były dobre i Madzi zlecono cewnikowanie serca – zabieg, po którym miała wrócić do domu i szkoły. Niestety pojawiły się komplikacje: nastąpiło zatrzymanie akcji serca, niedotlenienie i długo utrzymujący się obrzęk mózgu w efekcie czego nastąpiło porażenie spastyczne czterokończynowe. Ma wielkie przykurcze rąk i nóg. Madzia jest karmiona dojelitowo, ma zrobioną tracheotomię, czyli rurkę w gardle bez której nie może samodzielnie oddychać (przewlekła niewydolność oddechowa). Madzia ma dwójkę młodszego rodzeństwa ale to ona wymaga szczególnej całodobowej opieki, systematycznego zakupu leków a także kosztownej rehabilitacji na którą nie stać rodziców. Wszystkich, którzy chcą pomóc prosimy o wsparcie chociażby drobną kwotą: każde dobro powraca do człowieka.

Więcej info na temat Madzi pod tymi adresami:
limanowa.in info
Limanowska Akcja Charytatywna

PLAN IMPREZY:

20:00 Początek imprezy – wystąpią: Kuba 1200, Znana Marka
21:00 Koncert – Metrowy, Dj Juvson
22:00 Koncert – RAS LUTA
po koncercie after party do rana

BILETY:

Tak jak ostatnio ze względów bezpieczeństwa w lokalu, dostępne będzie tylko 300 wejściówek do kupienia. Bilety są numerowane, te z numerami 0-100 są w cenie 15 zł, reszta po 20. W przedsprzedaży dostępne będą w najbliższych dniach w Centrum Odnowy Biologicznej BIO-BALANCE ul. Kościuszki 19 i u członków stowarzyszenia.

DOJAZD:

Dokładny adres miejsca imprezy:
Hotel Jaworz
Generała Władysława Sikorskiego 28
34-600 Limanowa

Stowarzyszenie Old Foolz Crew serdecznie zaprasza!

luta-1000

Zaproszenie od Metrowego

Zaproszenie od Ras Luty

Twórczość Ras Luty

Kategorie: Imprezy, Newsy

You must be logged in to post a comment.

Vavamuffin & Junior Stress...

Posted on lip - 30 - 2014

0 Comment

Płyta tygodnia: Jan Wyga...

Posted on sty - 6 - 2014

0 Comment

Płyta tygodnia: Grammatik –...

Posted on gru - 29 - 2013

0 Comment

[Płyta tygodnia] O.S.T.R. –...

Posted on gru - 22 - 2013

1 Comment

Hemp Gru i 63...

Posted on lip - 14 - 2013

0 Comment

Ósmy odcinek „Na raz”

Posted on sie - 6 - 2013

0 Comment

Kaliber 44 na Open’er...

Posted on lip - 9 - 2013

1 Comment

[Relacja] 19 lipca 2013:...

Posted on lip - 23 - 2013

0 Comment

bhabi long tube homemade bhai behan sex hd hot sex video indian