Feel The Music

„Oryginalność i praca to niech będzie twój priorytet” ~Grammatik

W ubiegły piątek (19 lipca 2013) w restauracji Jaworz w Limanowej mieliśmy okazję zobaczyć na żywo rapera Łukasza Małkiewicza (Małpę), który prócz niezapomnianego koncertu, po zejściu ze sceny zajmował fanów prawie dwugodzinnym rozdawaniem autografów i pozowaniem do wspólnych zdjęć.

Na pewno nie można było narzekać na brak wrażeń. Małpie pomagali Jinx i Dj Chwiał. Wcześniej mogliśmy podziwiać występ członków Old Foolz Crew tańczących breakdance’a dla publiczności, których wspomogli limanowscy tancerze z ekipy Don Corleone Crew. Ponadto na imprezie do wygrania były różne nagrody, takie jaki koszulki i płyty CD raperów ze Śląska oraz darmowe wejściówki na kolejny koncert, który odbędzie się już 16 sierpnia!

Kolejną z niezapowiedzianych atrakcji był występ Metrowego (3oda Kru, Kosmos, Fankatak, Protest Song) wraz z Dj Juvsonem, którym tak się spodobały nasze imprezy, że postanowili odwiedzić Jaworz ponownie, zagrać kilka utworów i wziąć udział w imprezie. Kolejną z niespodzianek jest fakt, że Metrowy wykorzysta nagrany podczas koncertu materiał filmowy do swojego najbliższego teledysku (więcej informacji już wkrótce na feelthemusic.pl).

Goście rozgrzali publikę do czerwoności, sala wręcz parowała i dla niektórych mogło to być nieco uciążliwe. Wszystkich obecnych na koncercie uspokajamy: już trwają pracę nad ulepszeniem obiegu powietrza na następną imprezę.

Już wkrótce wrzucimy pierwsze zdjęcia z koncertu i będziemy je uzupełniać o kolejne w najbliższych dniach, tak więc sprawdzajcie na bieżąco!

Dzięki za obecność i do zobaczenia na kolejnych imprezach!

~Smolo

Kategorie: Imprezy, Newsy, Relacje

You must be logged in to post a comment.

Vavamuffin & Junior Stress...

Posted on lip - 30 - 2014

0 Comment

Płyta tygodnia: Jan Wyga...

Posted on sty - 6 - 2014

0 Comment

Płyta tygodnia: Grammatik –...

Posted on gru - 29 - 2013

0 Comment

[Płyta tygodnia] O.S.T.R. –...

Posted on gru - 22 - 2013

1 Comment

[22 czerwca] Metrowy, Żusto,...

Posted on cze - 23 - 2013

0 Comment

27 września: Ras Luta,...

Posted on wrz - 18 - 2013

0 Comment

BU i rap z...

Posted on lip - 12 - 2013

0 Comment

[Relacja] 19 lipca 2013:...

Posted on lip - 23 - 2013

0 Comment

bhabi long tube homemade bhai behan sex hd hot sex video indian