Feel The Music

„Oryginalność i praca to niech będzie twój priorytet” ~Grammatik

16 maja 2001 roku to ważna data dla wszystkich ludzi związanych z Hip-Hop’em. Tego dnia na ręce Organizacji Narodów Zjednoczonych została złożona deklaracja, uznająca Hip-Hop jako międzynarodową kulturę pokoju i dobrobytu.

Deklaracja została podpisana m.in. przez UNESCO (Organizacja Narodów Zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury), Temple of Hip Hop, Ribbons International a także przez liczną grupę Hiphopowych działaczy z całego świata oraz wysłanników ONZ. Dokument ma za zadanie wskazywać właściwą ścieżkę postępowania w codziennych trudach życia. Służy on jako zbiór zasad i wyznaczników, według których członkowie kultury powinni postępować. Jego zadaniem jest także nakłanianie sprzysiężonych do podtrzymywania pokojowego charakteru kultury Hip-Hop i szerzenia pokoju na całym świecie.

W obecnych czasach Hip-Hop wiąże się wszystkim niezaznajomionym z tą kulturą ludziom jako negatywny bodziec demoralizujący młodych ludzi i skłaniający ich do nieprzestrzegania prawa. Celem dodatkowym stworzenia tego dokumentu jest pokazanie Hip-Hop’u jako zjawiska pozytywnego, przyjaznego i szanującego drugiego człowieka niezależnie od jego upodobań. Podczas prac związanych z deklaracją swój udział mieli m.in KRS ONE, Pop Master Fabel, Afrika Bambaataa, Ralph Mc Daniels czy Harry Allen.

Jeśli jesteś pewien swojego wyboru i chcesz by kultura Hip-Hop prowadziła Cię przez życie, a także chciałbyś w przyszłości przekazywać ją swoim potomkom aby i oni mogli odnaleźć właściwą drogę w życiu, zostaw swój podpis pod deklaracją.

Uwaga:
Ważne jest to by adres strony trafiał głównie do ludzi zainteresowanych oraz powiązanych z kulturą HipHop. Pamiętaj, że nie chcemy spamować. Bardziej wartościowy jest podpis jednej osoby z kultury, niż dziesięć podpisów osób przypadkowych, nie związanych z nią, które nie zapoznają się z treścią deklaracji i podpiszą ją wyłącznie dla podniesienia statystyki. ~Zulu Kuki

HipHopowa Deklaracja Pokoju – Strona Główna

Peace, Love & Unity!

~flo

Kategorie: Newsy, Polecamy

You must be logged in to post a comment.

Vavamuffin & Junior Stress...

Posted on lip - 30 - 2014

0 Comment

Płyta tygodnia: Jan Wyga...

Posted on sty - 6 - 2014

0 Comment

Płyta tygodnia: Grammatik –...

Posted on gru - 29 - 2013

0 Comment

[Płyta tygodnia] O.S.T.R. –...

Posted on gru - 22 - 2013

1 Comment

BU i rap z...

Posted on lip - 12 - 2013

0 Comment

[Płyta tygodnia] O.S.T.R. –...

Posted on gru - 22 - 2013

1 Comment

[Galeria] TRZECI WYMIAR, DJ...

Posted on sie - 22 - 2013

0 Comment

Płyta tygodnia: Jan Wyga...

Posted on sty - 6 - 2014

0 Comment

[22 czerwca] Metrowy, Żusto,...

Posted on cze - 23 - 2013

0 Comment

bhabi long tube homemade bhai behan sex hd hot sex video indian