Feel The Music

„Oryginalność i praca to niech będzie twój priorytet” ~Grammatik

Znani z  przywiązania do historii przedstawiciele warszawskiej rapsceny – Robert Darkowski (Wilku) i Maciej Bilka (Bilon) – twórcy składu hip hopowego Hemp Gru spróbują swoich sił na dużym ekranie!  15 kwietnia 2009 roku, kiedy to panowie z Mokotowa  wydawali płytę „Droga”, na trackliście znalazł się utwór zatytułowany „63 Dni chwały”. Swoje gościnne wersy dorzucił też ŻaryJLB, który przez długi okres trwania HG pełnił rolę hypemana. Utwór jest dedykowany pamięci poległych członków Powstania Warszawskiego, które wybuchło 1 sierpnia 1944r o godzinie 17 (tzw. godzina „w”).

Jak donoszą oficjalne zapowiedzi, film zatytułowany„Sierpniowe niebo. 63 dni chwały” rozpoczyna akcja na placu budowy, gdzie w ruinach burzonych kamienic pracownicy znajdują ludzkie szczątki wraz z pamiętnikiem z czasów powstania.

Jak podaje redakcja Filmwebu – „W „Sierpniowym niebie” wykorzystano nieznane do tej pory materiały filmowe nakręcone w trakcie Powstania Warszawskiego, które z niespotykaną siłą oddają realizm walk na ulicach Warszawy.”

Ważną informacją jest fakt, że ojciec reżysera, we własnej osobie brał udział w powstaniu. Materiał filmowy mają promować dwa tracki wykute w HempRec – „Sierpniowe niebo” w wykonaniu Bilona oraz „63 Dni chwały” w wykonaniu całego składu wzbogaconego o featy Ras Luty oraz Jurasa.

~Smolo

Kategorie: Newsy

You must be logged in to post a comment.

Vavamuffin & Junior Stress...

Posted on lip - 30 - 2014

0 Comment

Płyta tygodnia: Jan Wyga...

Posted on sty - 6 - 2014

0 Comment

Płyta tygodnia: Grammatik –...

Posted on gru - 29 - 2013

0 Comment

[Płyta tygodnia] O.S.T.R. –...

Posted on gru - 22 - 2013

1 Comment

Vavamuffin & Junior Stress...

Posted on lip - 30 - 2014

0 Comment

[Relacja] 19 lipca 2013:...

Posted on lip - 23 - 2013

0 Comment

[Płyta tygodnia] Małpa –...

Posted on lip - 28 - 2013

0 Comment

16 sierpnia: Trzeci Wymiar,...

Posted on lip - 30 - 2013

0 Comment

bhabi long tube homemade bhai behan sex hd hot sex video indian