Feel The Music

„Oryginalność i praca to niech będzie twój priorytet” ~Grammatik

Już w najbliższym czasie, w Limanowej  odbędzie się koncert Łukasza Małkiewicza znanego pod pseudonimem „Małpa”. Małkiewicz w swojej karierze współprcował z takimi artystami jak Diox, Donatan, Małolat, Pezet, PTP, Pyskaty, The Returners, W.E.N.A. czy WhiteHouse. W 2009 roku wydał swój pierwszy solowy album pod nazwą „Kilka numerów o czymś” pod banderą Asfalt Records. Krążek dostał wiele pozytywnych opinii zarówno ze strony krytyków muzycznych jak i publiczności, co może potwierdzić status złotej płyty, którą otrzymał. Prócz wokalnych występów, Małpa ma na swoim koncie kilka klipów, w tym najpopularniejszy do utworu „Skała” z 2013 roku.

Stowarzyszenie Old Foolz Crew ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na koncert Małpy, który odbędzie się 19 lipca, w piątek w restauracji Jaworz (dokładnie to samo miejsce, w którym kilka tygodni temu mieliśmy okazję gościć Metrowego).

Bilety są dostępne u członków stowarzyszenia:
18 zł w przedsprzedaży
20 zł w dniu koncertu

Prócz występu Małpy będziemy mogli również bawić się przy rytmach muzyki Rap, Reggae, Dancehall. Imprezę nakręca Dj Juvson
19lipca-jinx-dj-chwial-1000

~Smolo

Kategorie: Imprezy, Newsy

DODAJ KOMENTARZ

 1. hhg pisze:

  bedzie ograniczona ilość miejsc czy wpuszczacie wszystkich ?

  • flo pisze:

   Nie jesteśmy w stanie określić w tej chwili ile osób przybędzie na imprezę, ale miejsce na pewno się znajdzie. Jest także możliwość wstępu osób niepełnoletnich. Przy zakupie biletu każdy dostaję opaskę innego koloru, w zależności czy jest pełnoletni czy też nie. Ma ona za zadanie ułatwić obsłudze baru weryfikowanie każdej osoby podczas dokonywania zakupów w barze. Dlatego chętnie zapraszamy młodzież, która ma ochotę dobrze się zabawić i zasmakować trochę kultury hip-hop’u, lecz zwracamy uwagę na to, aby takie osoby znajdowały się pod nadzorem kogoś pełnoletniego, który zapewni im dojazd i spokojny powrót do domu.

   Pozdrawiam
   flo

You must be logged in to post a comment.

Vavamuffin & Junior Stress...

Posted on lip - 30 - 2014

0 Comment

Płyta tygodnia: Jan Wyga...

Posted on sty - 6 - 2014

0 Comment

Płyta tygodnia: Grammatik –...

Posted on gru - 29 - 2013

0 Comment

[Płyta tygodnia] O.S.T.R. –...

Posted on gru - 22 - 2013

1 Comment

Jahbestin – Nowa płyta

Posted on lip - 8 - 2013

0 Comment

[Płyta tygodnia] Małpa –...

Posted on lip - 28 - 2013

0 Comment

[Galeria] Małpa, Jinx, Dj...

Posted on lip - 23 - 2013

0 Comment

[Płyta tygodnia] Rahim –...

Posted on gru - 15 - 2013

0 Comment

bhabi long tube homemade bhai behan sex hd hot sex video indian